Základní škola

Campana – Mezinárodní Montessori základní škola ve Frýdku – Místku

Srdečně Vás zveme k zápisu do první třídy (prvního trojročí), který se uskuteční u nás ve škole ve čtvrtek a v pátek 11. a 12. dubna 2019. Ve čtvrtek v čase od 14:00 do 18:30 a v pátek od 13:30 do 17:30. K zápisu je potřeba se dopředu domluvit na konkrétním čase na adrese michal@skolacampana.cz.

Vzhledem ke skutečnosti, že naše základní škola bude v rejstříku škol a školských zařízení MŠMT až od 1. 9. 2019, děti musí absolvovat také zápis ve spádové škole. Podrobnosti vám sdělíme při zápise. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na setkání s Vámi!

  • Individuální přístup k dětem.
  • Vycházíme z Montessori pedagogiky.
  • U dětí podporujeme samostatnost, vnitřní motivaci k učení a rozvoj jejich osobnosti.
  • Uplatňujeme bilingvní formu výuky (anglický a český jazyk).
  • V září 2018 jsme otevřeli třídu prvního trojročí (věkově smíšená třída pro děti 6 – 9 let). V budoucnu počítáme s postupným otevíráním tříd druhého a třetího trojročí. 

Otevřením základní školy rozšiřujeme naši nabídku návazného Montessori vzdělávání od 18 měsíců věku dítěte postupně až do 15 let, tedy do 9. třídy ZŠ. V budoucnu počítáme také s otevřením Montessori střední školy. Dětem nabízíme individuální přístup, možnost nalezení a rozvíjení svých zájmů a talentů prostřednictvím ověřeného způsobu výuky a propracovaného systému Montessori pomůcek a vzdělávání. Takový způsob učení rozvíjí u dětí velmi důležité exekutivní funkce mozku a celkovou osobnost dítěte a podporuje jejich zájem, soustředění a vnitřní motivaci k učení.

Více o škole naleznete v záložce Praktické informace a v Novinkách.

V pondělí od 15:00 do 16:00 probíhá v naší škole „Školní klub” pro předškoláky

Každé pondělí v průběhu celého školního roku u nás probíhá „Školní klub“ pro zájemce o naši základní školu. Rezervujte si místo a přijďte si vyzkoušet Montessori přístup a pomůcky.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na michal@skolacampana.cz.

 

 

Fotogalerie