Vánoční sbírka pro útulek 23.11.2023, 12:04

Vážení rodiče a podporovatelé Campany,
obracím se na Vás se žádostí o pomoc jednomu útulku.
V posledních letech jsme uspořádali sbírky pro útulek GALGO V NOUZI, od kterého máme s manželkou i naše dvě chlupatá stvoření 🙂.
Manželé Lacinovi a dobrovolníci nezachraňují jen chrty ze Španělska, ale opravdu všechny psy, kteří to potřebují (pejsci z množíren, týrání pejsci, pejsci od majitelů, kteří se nezvládli starat atp.). A myslím si, že i jejich práce si zaslouží ocenění a pomoc.
Vzhledem k tomu, že se poslední dvě akce setkaly s pěkným ohlasem, rozhodli jsme se vás opět oslovit se žádostí o pomoc.
Pokud máte doma staré plyšáky, deky či prostěradla, nevyhazujte je a doneste nám je.
Dále můžete přinést úklidové prostředky, prací prostředky, pamlsky, „čůrací“ podložky, či hračky pro psy atp. Pokud hračky či deky nejsou už v nejlepší kondici, vůbec nevadí. Stačí, když nám vše dovezete vyprané a ideálně zabalené v pytli či krabici.
Zároveň by děti mohly při výtvarných aktivitách namalovat obrázky, či něco vytvořit, ať už pro vás nebo pro pejsky či lidi v útulku. My poté vše shromáždíme a útulku odvezeme.
Sbírku bychom chtěli ukončit do 21. 12. 2023 a kolem Vánoc vše odvézt.
Prosím, co nemůžeme přijmout: krmení a granule. Granule a krmivo obecně stanovují psům v útulku „na míru“, proto kolikrát darované krmivo nevyužijí, což je škoda.
Pokud chcete přispět tímto způsobem, mohu Vám doporučit Misku zdarma do útulku každý den nebo Jeden pytel krmiva zdarma pro útulek 🙂.
Věřím, že se vám nápad líbí, a budu rád za Vaši zpětnou vazbu.
Přeji Vám hezký den, Jaroslav Petřek.

Fotogalerie