Přednáška pro rodiče a pedagogy: „Jak učit děti zvládat stres a budovat jejich odolnost.“ 13.8.2023, 13:03

Vážení rodiče a pedagogové,

rádi bychom Vás pozvali na jedinečnou přednášku „Jak učit děti zvládat stres a budovat jejich odolnost.“.

Přednášet bude paní Mgr. Zdenka Štefandiesová.

Přednáška nabízí účastníkům elementární poznatky a dovednosti týkající se schopnosti rozpoznat a zvládat stresové zátěžové situace, učit se budovat tzv. pružnou odolnost (resilienci), přirozenou schopnost obnovovat své vnitřní zdroje a schopnost zpracovávat přicházející stresové situace – to vše v kontextu běžného školního nebo domácího prostředí s cílem využít a rozšířit své přirozené seberegulační dovednosti.

Kapacita je omezena a přihlásit se můžete prostřednictvím e-mailu: veronika@skolacampana.cz.

Budeme se na Vás těšit v prostředí Montessori centra v mateřské škole Campana na ulici Prokopa Holého 400, ve Frýdku-Místku.

Fotogalerie