Nově – Montessori pracovny pro rodiče s dětmi od 18 měsíců do 3 let 23.11.2022, 15:09

  • Seznámení a práce s Montessori pomůckami, tematický blok aktivit
  • Termíny a místnost: pátek vždy 10:15 – 11:15, třída Montessori centra v 1. patře budovy
  • Začátek kurzu 13. ledna 2023
  • Omezená kapacita 10 dětí/kurz
  • Lektorka kurzu: Adéla Očadlá
  • Přihlášku do kurzu naleznete zde: Montessori centrum
  • Více informací na e-mailu: info@skolacampana.cz

V pečlivě připraveném prostředí Montessori pracovny si mohou rodiče s dětmi vyzkoušet práci s Montessori pomůckami a materiálem. Věnujeme se zde především aktivitám praktického života, který zahrnuje spoustu činností z každodenního života jako je praní, zametání, umývání nádobí, zapínání, vkládání, příprava svačinky apod. Rozvíjíme u dětí smyslové vnímání, jemnou i hrubou motoriku, koordinaci oko – ruka, řečové, hudební i výtvarné dovednosti. Děti se učí soustředěné práci i dokončovat jednotlivé aktivity.

Součástí Montessori pracovny je i blok aktivit připravených k různým tématům se spoustou říkanek, písniček, pohybových a poznávacích her.

V průběhu pracovny mají rodiče možnost získat informace a podněty pro aktivity v domácím prostředí. Děti zde mají možnost zvykat si na kolektiv dětí a dospělých a rozvíjet komunikaci, své sociální kontakty a dovednosti.

Platba za kurz – 24 lekcí / 6.000 Kč

Kurz lze hradit ve dvou splátkách (I. část před započnutím kurzu – 3.000 Kč / 12 lekcí, II. část – 3.000 Kč / 12 lekcí), v ceně je zahrnuta i svačinka dětí.

Nabízíme i jednorázovou lekci, kterou je nutno si předem domluvit.  300 Kč / jednorázová lekce

Fotogalerie