Montessori dílničky pro rodiče s dětmi od 18. měsíců – spouštíme online přihlašování 1.2.2024, 11:56

Montessori dílničky pro rodiče s dětmi od 18 měsíců do 3 let (60 minut) – začátek kurzu 1. března 2024

Přihlašování na druhé pololetí, bude probíhat od 1. února 2024, prostřednictvím online přihlášky.

ONLINE PŘIHLÁŠKU NALEZNETE ZDE: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvc6gztdOcq_tA6jkeV9H5h2LGbfKrPcS3z7My5i15wUAVKA/viewform

  • Seznámení a práce s Montessori pomůckami, tematický blok aktivit
  • Termíny a místnost: pátek od 9:00 do 10:00,  třída Montessori centra v 1. patře budovy
    V případě naplnění kapacity otevřeme druhou skupinu od 10:30 do 11:30 hodin
  • Začátek kurzu 1. března 2024 (celkem 12 lekcí)
  • Omezená kapacita 10 dětí/kurz
  • Lektorka kurzu: Adéla Očadlá
  • Více informací k volným místům na e-mailu: adela@skolacampana.c

V pečlivě připraveném prostředí Montessori pracovny si mohou rodiče s dětmi vyzkoušet práci s Montessori pomůckami a materiálem. Věnujeme se zde především aktivitám praktického života, který zahrnuje spoustu činností z každodenního života jako je praní, zametání, umývání nádobí, zapínání, vkládání, příprava svačinky apod. Rozvíjíme u dětí smyslové vnímání, jemnou i hrubou motoriku, koordinaci oko – ruka, řečové, hudební i výtvarné dovednosti. Děti se učí soustředěné práci i dokončovat jednotlivé aktivity.

Součástí Montessori pracovny je i blok aktivit připravených k různým tématům se spoustou říkanek, písniček, pohybových a poznávacích her.

V průběhu pracovny mají rodiče možnost získat informace a podněty pro aktivity v domácím prostředí. Děti zde mají možnost zvykat si na kolektiv dětí a dospělých a rozvíjet komunikaci, své sociální kontakty a dovednosti.

Platba za kurz – 2. pololetí, 12. lekcí – 3 000 Kč v ceně je zahrnuta i svačinka dětí. Mimo jiné jsou v ceně zahrnuta setkávání v „Montessori kavárně“ s lektorkou, kde se rodiče seznamují s pomůckami, s Montessori vzděláváním, přístupem a setkávání jsou zaměřena na různá témata včetně výchovy dětí. Setkávání probíhají jednou za dva měsíce v Mateřské škole Campana.
Kurzovné hraďte prosím na účet MŠ: číslo účtu: 2100824532 / 2010 (Fio banka, a.s.), variabilní symbol: den narození dítěte ve formátu DDMMRR, zpráva pro příjemce: MŠ, daný měsíc, jméno dítěte.

Lekce neprobíhají o státních svátcích a velikonočních prázdninách

Fotogalerie