Galgo v nouzi 31.10.2021, 11:59

Vážení rodiče a podporovatelé Campany,

obracím se na Vás se žádostí o pomoc jednomu útulku.

Osobně se snažím pomoci, kde se dá, a měsíčně zasílám příspěvky různým organizacím, které se snaží pomáhat. Mezi ně patří i organizace GALGO V NOUZI, od které máme s manželkou i naše dvě chlupatá stvoření   Manželé Lacinovi a dobrovolníci nezachraňují jen chrty ze Španělska, ale opravdu všechny psy, kteří to potřebují (pejsci z množíren, týrání pejsci, pejsci od majitelů, kteří se nezvládli starat atp.). A myslím si, že i jejich práce si zaslouží ocenění a pomoc.

Rozhodl jsem se vyzkoušet možnosti naší školky, a proto, pokud máte doma staré plyšáky, deky či prostěradla, nevyhazujte je a doneste nám je. Dále můžete přinést úklidové prostředky, prací prostředky, pamlsky, „čůrací“ podložky, či hračky pro psy atp. Pokud hračky či deky nejsou už v nejlepší kondici, vůbec nevadí. Stačí, když nám vše dovezete vyprané a ideálně zabalené v pytli či krabici. Zároveň by děti mohly při výtvarných aktivitách namalovat obrázky, či něco vytvořit, ať už pro vás nebo pro pejsky či lidi v útulku. My poté vše shromáždíme a útulku odvezeme. Jednáme také o možnosti návštěvy adoptovaných pejsků na „canisterapii“, aby se děti, které by měly zájem, mohly i pomazlit

Sbírku bychom chtěli ukončit do 19. 11. 2021 a v posledním listopadovém týdnu vše odvézt.

Prosím, co nemůžeme přijmout: finance a granule. S finančními dary je to složité, nejsme oficiální zprostředkovatelé a tuto papírovou válku bychom nevyhráli. Granule a krmivo obecně stanovují psům v útulku „na míru“, proto kolikrát darované krmivo nevyužijí, což je škoda. Pokud chcete přispět tímto způsobem, mohu Vám doporučit www.clickandfeed.cz nebo http://www.jkanimals.cz/…/jak-pomahame-spolecne-psim…

Věřím, že se vám nápad líbí, a budu rád za Vaši zpětnou vazbu.

Přeji Vám hezký den.

S pozdravem

Jaroslav Petřek

Fotogalerie