Doporučení


P. Kučera

Náš syn začal navštěvovat Montessori miniškolku v 18 měsících a to tři dny v týdnu dopoledne. Díky tomu jeho socializace a odloučení od rodičů probíhala zcela přirozeně a je tomu tak dodnes. Naučil se být samostatný při péči o sebe sama, ale postupně také o prostředí, kde se pohyboval (jeho pokoj, kuchyně, apod.). Dokonce začal uklízet i po nás dospělých ?. Navazující mateřská škola nás překvapila svým uceleným programem zaměřeným na děti, stejně tak jako na vzdělávání rodičů v rámci Montessori. A když jsme jako laici porozuměli konceptu, nevadilo nám ani střídání učitelů. Jak jinak správně dítě připravit na životní změny, když jej nekonfrontujeme se světem od dětských let? Vize Campany a to jakým způsobem je naplnila při vzdělávání našeho syna mě vede k napsání této pozitivní zpětné vazby. Syn je nyní v první třídě v zahraničí, kde jako jediný plynně čte, počítá a píše. Čelíme jiným výzvám v podobě jazyka, ale máme o dost lehčí práci díky samostatnosti a schopnosti udržet pozornost na déle než 5 minut. Děkujeme všem učitelům i asistentům, kteří se o syna po celou dobu starali.

Campanu doporučujeme všem rodičům, kteří hledají pro své dítě to nejlepší.

K. Marková

S výběrem školky jsme spokojeni. Není pro rodiče krásnější pocit, než vidět, že se dítko do školky těší a ani z ní nechce jít domů. Díky tomu odpadl nám rodičům stres nebo výčitky svědomí, že naše děti necháváme téměř celý den v instituci. Víme, že je o děti hezky postaráno. Perfektní je i mobilní aplikace, díky které hned víme, co děti přes den dělaly – mnohdy dříve, než se s nimi odpoledne o tom bavíme. Montessori blok je fajn, věříme tomu, že se naše děti opravdu všestranně rozvíjí.

N. Šimková

Skvělý přístup k dětem, výborné množství aktivit vedoucí k rozvoji dítěte. Dcera udělala velké pokroky, je velmi samostatná. Tuto školku vřele doporučuji.

M. Mičulková Dvořáková

Dcera nejde vždy do školky s nadšením, přece jen doma je doma. Ale její návraty stojí za to. Je usměvavá, spokojená, plná zážitků, a to je pro nás jako pro rodiče to nejdůležitější. Montessori bloky jsou pro ni tak zábavné, že je chce někdy dělat i doma. Akce typu návštěva knihovny, tvořivé dílny, divadélka a různé výlety navíc příjemně zpestřují každodenní program. Školka Campana prostě není jen místo, kde vám hodné paní učitelky pohlídají děti.

L. Nevrlá

Do školky vždy chodily obě naše děti vždy rady a s nadšením, jsem vděčná za individuální přístup, paní učitelky jsou vždy milé a pozitivně naladěné, dětem se opravdu věnují, respektují jejich touhy a potřeby. Lepší školku jsme si vybrat nemohli.

Děkujeme.

L. Kytnarová

Pro svého syna, který se necítí ve větším kolektivu komfortně, jsme hledali mateřskou školu s menším počtem dětí ve třídě a individuálním přístupem. MŠ Campana je charakteristická klidným, rozvíjejícím přístupem a tichým prostředím ve třídě. S individuálním a vstřícným přístupem jsme se setkali na všech úrovních vedení MŠ. Jsme velmi vděční, že se naše dvou a půl letá dcera může vzdělávat společně se svým starším bratrem. Dětem se v MŠ velmi líbí a svou paní učitelku Adélku a paní asistentku Lucku mají moc rády.

K. Hanáková

Hodně se stěhujeme po České republice a Campana je rozhodně jednou z nejlepších školek, kterou naši tři synové prošli. Takto má vypadat péče o naše nejmenší lásky. Montessori přístup si děti s sebou nesou až do školy. Náš nejmladší syn je v Montessori nejdéle a vidím na něm největší vliv. V Campaně se děti mají jako v pohádce, vše je tam krásné, čisté, uklizené. Montessori bloky děti baví a vzdělávají je, připravují na běžný život. Ve školce je klid, děti jsou hodné, klidné, žádný řev, chaos. Další úžasná věc je informovanost o dění ve školce zasíláním měsíčních reportů, každodenní info a fotky v aplikaci Twigsee a Montessori kavárny s paní učitelkou Adélkou. Rodiče ví o všem, co se ve školce děje, zpětná vazba na podněty také okamžitá.

Moc děkuji všem z Campany za péči o naše děti.